Reklama
Archiv - Zprávy

Renovace angličáků jsou skvělý autařský relax

Spoustu lidí baví a svým způsobem uklidňuje, když se mohou hrabat v motorech, leštit karoserii a opečovávat nějaký krásný stroj. Pokud ale nemáte možnosti nebo znalosti na velká auta a motory, zkuste to s těmi malými. Úplně malými.
Zdroj: baremetalHW

Jestli máte doma nějakou tu sbírku automobilových modelů, jistě víte, že jakmile se dostanou do dětských ručiček, jejich životnost nebývá dlouhá. Ale přesto se i hodně zdevastovaný angličák dá zachránit. Otázkou ale je, jestli taková mini renovace automobilového modýlku není ještě náročnější než v případě velkého auta. Pro angličáky je totiž potřeba hodně trpělivosti a absolutní preciznost, protože na tak malém prostoru by o to víc vynikla jakákoliv nepřesnost nebo chyba.

Následující video vám takovou renovaci ukáže krok za krokem a garantujeme vám, že jde o fantastickou podívanou. Autor si s autíčkem hraje s neuvěřitelným nadšením pro věc a ve výsledku udělá z jednoho velmi zašlého modelu výstavní kus. Berte následující video třeba jako návod na to, co dělat při nadcházejících dlouhých zimních večerech. A pak se nám pochlubte, jak jste to zvládli. :)

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV