Reklama
Archiv - Zprávy

Rakouské policii neujedete. Vyfasovala nové Porsche 911

Pokud jezdíte na dovolenou do Chorvatska přes Rakousko, dejte si zde dobrý pozor na rychlost. Policisté totiž dostali do užívání zbrusu nové Porsche 911 a vzkazují, že budou nekompromisní.
Zdroj: Porsche

Zatímco u nás proběhla velká debata na téma, zda je správně, že policisté dostanou do zápůjčky nějaký sportovní vůz, v Rakousku je to celkem běžná věc. Právě se značkou Porsche místní policie spolupracuje už několik desítek let. Vždyť v policejních barvách jezdilo v 60. letech minulého století už Porsche 356. Ale zpět do roku 2017. Stuttgartská značka je se spoluprací spokojena, a tak se rozhodla, že policistům zapůjčí zbrusu nové 911 991 Carrera.

Jde o sportovní vůz o výkonu 370 koní, přičemž se prý policisté nebudou dvakrát rozmýšlet nad tím, jestli tomuto stádu povolí v případě silničního piráta uzdu. A to přitom stačí, abyste si nehlídali záludná snížení rychlosti na dálnicích. Objevují se celkem často a prý jsou kvůli snižování emisí. No, jestli tohle funguje, nebo ne, necháme na posouzení každého z vás. Nezapomeňte ale sundat nohu z plynu, jakmile pány příslušníky v 911 potkáte. Pokud už nebude pozdě…

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV