Reklama
Archiv - Zprávy

První fotky z druhé sezóny The Grand Tour. Už je na spadnutí!

Amazon konečně poodhalil roužku tajemství a naznačuje, že spuštění druhé série nejsledovanějšího motoristického pořadu současnosti se blíží. Víme detaily natáčení, lokality a dokonce i to, že týmy strávily více než 100 dní na čtyřech různých kontinentech.
Zdroj: Amazon Prime

Po vzoru první série tak trojici moderátorů uvidíme na ještě více místech než doposud. Známé hvězdy se zastaví kupříkladu v Coloradu, Chorvatsku, Dubaji, Mozambiku nebo v New Yorku. Navštíví ale také Španělsko a světu známý je i jejich výlet do Švýcarska, kvůli kterému se celá série zdržela.

Tank na golfu

Ačkoliv Amazon více detailů zatím neprozrazuje, víme, že celé trio pořádně uvízne v Mozambiku, způsobí náležité faux pas v Dubaji a vystoupá na nejvyšší kopce amerického státu Colorado. Zveřejněné fotografie dále prozrazují, že se trio v jednom díle zaměří na staré Jaguary, ve druhém zdevastuje starý Mercedes, a aby toho nebylo málo, dočkáme se také tanku, který jezdí po golfovém hřišti.

Zároveň s přiblížením druhé série oznámil Amazon také příchod nové knihy s názvem The Grand Tour Guide to the World, která se na trh dostane už 31. října. Kniha startuje v přepočtu na částce 660 Kč a zahrnuje exkluzivní rozhovory s účastníky The Grand Tour, sekci nejrychlejších policejních vozů a samozřejmě zavítá také do zákulusí natáčení mezi jednotlivými díly.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV