Reklama
Archiv - Zprávy

Příplatková výbava do jachty od Porsche zahrnuje i Panameru

Mlhy, déšť, zima a šílenci, kteří neustále jezdí se zapnutými mlhovkami. Přesně tak vypadá typický český podzim. Co ho tak nechat za hlavou a odplout na luxusní jachtě Porsche za teplem a sluncem?
Zdroj: Dynamiq

Jak krásná představa, o které si ale většina smrtelníků musí nechat jen zdát. To proto, že super parádní jachta, která vznikala pod designérskou taktovkou Porsche, má cenu vyšponovanou do neuvěřitelných výšin. V konfigurátoru začíná na částce 12,5 milionu eur, tedy v přepočtu 332,5 milionu Kč. Uznejte sami, že to je prostě částka, kterou jen za dopravní prostředek může dát opravdu málokdo. Ale i my o tom můžeme snít. A o téhle fantastické lodi to budou sny opravdu krásné.

 

 

Kino i grilovací zóna

Už jste od nás o této jachtě slyšeli. Víte tak, že ji pohání hybridní soustava MAN V12, která je schopna produkovat až 1 600 koní. Díky tomu a díky opravdu dokonalému aerodynamickému tvaru trupu je jachta schopna plout rychlostí až 21 uzlů, tedy 39 km/h. Nevíte ale možná, že zatím jediný vyrobený kus s názvem Dynamiq GTT 115 nabídne kromě nejmodernějších technologií na poli pohonu, navigace a bezpečnostních systémů, také 95 m2 otevřených palub, velký bazén na přídi, několik velkých a luxusně vybavených pokojů, posilovnu, bar, samostatnou grilovací zónu a kino, které disponuje 75" obrazovkou.

Pokud vám zatím nespadla brada, tak teď už určitě ano. Protože byla loď vyvíjena a vyráběna pod pečlivým dohledem Porsche, můžete si v konfigurátoru jako součást výbavy naklikat právě i jeden z modelů této stuttgartské značky. Je jím Porsche Panamera 4 E-hybrid Sport Turismo, které navíc dostane stejný interiér, jaký bude mít vámi vybraná jachta. Tato položka byla v ceníku označena částkou 31 tisíc eur, tedy 3,4 milionu korun. Úlet? Ano! Skvělý marketingový tah? Jistě!

I když tak nějak tušíme, že je taková loď nad vaše možnosti, nad ty naše také, pojďte se s námi u fotografií a videa trochu zasnít. :)

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV