Reklama
Archiv - Zprávy

Pražské hasiče drsně vybrzdil arogantní bezmozek v Porsche

Jak tohle vůbec může někoho napadnout? Proč to má potřebu udělat? Tak přesně takové otázky se nám honí hlavou po zhlédnutí videa, na kterém se v hlavní roli představí majitel velkého konta a malého mozku.
Zdroj: Týdeník Policie

Vše se stalo minulou sobotu, když se hasiči z Holešovic vraceli na svou základnu. Kdo z vás tuto městskou část alespoň trochu zná, tak je mu jasné, že s velkým hasičským autem úzkými ulicemi nemohli jet moc rychle. Navíc jsou všude podél silnice zaparkovaná auta a kdykoliv z poza jednoho z nich může někdo vyběhnout. Jenomže asi právě pomalá jízda se nelíbila jistému pitomci v Porsche, který je dost nešikovně předjel.

Využil k tomu místo, kde je plná čára, a navíc to vzal protisměrným odbočovacím pruhem a ještě v křižovatce. V několika sekundách tak zvládl spáchat hned několik přestupků najednou. Ale tím to neskončilo. Protože při tom manévru zvládl ohrozit sebe, hasiče, ale také dodávku, která do křižovatky vjížděla, dočkal se právě od řidiče hasičského auta zatroubení. A to ho vytočilo doběla.

Hrdina, ale z auta nevylezl

Srabácky zvládl jen stáhnout okénko a něco ne moc slušného gestikulovat. Ale pak ještě přidal. Hasičský vůz, který váží několik tun, začal nesmyslně vybrzďovat. Párkrát prostě jen zpomalil, ale nakonec to došlo k tomu, že v jeden moment zastavil úplně. Znovu se ptáme: Jak ho to vůbec mohlo napadnout?!

Celou věc má v současné době na stole policie, která dotyčného hodlá obvinit z několika přestupků. Ve správním řízení tak hrozí 41letému řidiči pokuta do výše 10 000 Kč a zákaz řízení motorových vozidel v rozmezí minimálně od půl do jednoho roku. Také vám to za takové chování přijde málo?

Nejlepší a nejvíce ponižující pro něj nakonec musel být fakt, že rychlou nápravu si zřídili sami hasiči. Když totiž řidič Porsche zastavil, šli si to s ním vyříkat a s chutí tam s ním počkali na příjezd policie, která vše dořešila. Klobouk pánům dolů za to, že dotyčný nedostal ani jednu výchovnou. Zasloužil by si ji.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV