Reklama
Archiv - Zprávy

Poznáte, z jakých aut je složená tahle příšerka?

Takzvané rat rody jsou bláznivé přestavby aut, které se volně inspirují tvary klasických amerických sporťáků ze 40. nebo 50. let. Bývají dlouhé, nízké a záměrně ošuntělé. I v téhle divoké kategorii se však dá vyniknout.
Zdroj: Imgur

Těžko říct, jak majitel přišel právě na tento nápad. Možná vždy toužil mít v garáži klasické Porsche a zároveň i terénní Jeep, ale protože má místo jenom pro jedno auto, rozhodl se spojit obojí dohromady. Výsledkem je to, co vidíte na obrázku. Zadní část auta tvoří karoserie z Porsche 911, která zřejmě pochází z první poloviny 90. let. Před ní se táhne dlouhá kapota s velkým osmiválcem a maska ze starého Jeepu Wrangler. Kombinace je to opravdu... nečekaná.

Kola jsou vytažená široko za blatníky a vypadají jako z nějaké větší dodávky. Z jakého auta pochází podvozek bohužel nevíme, tak jako tak byl ale vydatně přepracován a snížen, aby auto získalo ten správný vzhled sportovního rat rodu. Jen se pořád nemůžeme rozhodnout, zda je tento stroj tak ošklivý, až je vlastně hezký, nebo je prostě jenom ošklivý. Možná bychom raději měli obě auta zvlášť...

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV