Reklama
Archiv - Zprávy

Pospěšte si! Obří Mercedes G500 4x4 končí

S příchodem nové generace populárního Mercedesu třídy G odejde i brutální provedení s portálovými nápravami a světlou výškou, za kterou by se nestyděla ani legendární Praga V3S. Nástupce je prozatím v nedohledu a jistě tak půjde o cenný sběratelský kus.
Zdroj: Mercedes

Nové Géčko už klepe na dveře, a tak byste, pokud to stávající ještě chcete, měli pospíchat. Mercedes totiž jako první zavře tovární linky právě na model s portálovými nápravami, které  vyvýšená 4x4 sdílí s extrémně vzácnými sourozenci - Mercedesem G63 6x6 a modelem G650 Landaulet, pod jehož kapotou se ukrývá kultivovaný a superdrahý dvanáctiválec.

Levnější? Ani nápad!

Připomeňme si, že oproti dvěma zmiňovaným je model 4x42 zdaleka nejlevnější a jeho čtyřlitrový osmiválec disponuje standardním výkonem modelu G500, tedy 422 koňskými silami. Cena je ale i tak astronomická - aktuální nabídka totiž startuje na částce 6 221 820 Kč a Mercedes ji rozhodně nemíní zvýhodňovat. Zájem o tento model byl i přes danou částku vysoký a vůz je tak ještě exkluzivnější.

Za chvíli to navíc už bude stejně jedno. Výroba totiž končí s příchodem měsíce listopad, a pokud tedy po tomto mazlovi vážně toužíte, běžte ke svému dealerovi Mercedes raději ještě dnes. Nám už nezbývá, než se modlit, aby Mercedes zachoval podobným bláznovinám přízeň i v příští generaci Géčka. S modelem G500 4x42 byla totiž neuvěřitelná sranda.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV