Reklama
Archiv - Zprávy

Porsche svezlo 11 šťastlivců v jedinečném miliontém kusu 911

Tomu se říká zážitek na celý život. Značka Porsche nabídla jedenácti úplně obyčejným lidem výjimečnou zkušenost, když jim půjčila jeden velmi speciální exemplář modelu 911. Ten miliontý.
Zdroj: Porsche

Už začátkem května stuttgartská značka měla co slavit. Z výrobní linky totiž sjel miliontý kus modelu 911. A to je hodně slušné číslo i s přihlédnutím k faktu, že se vyrábí nepřetržitě od roku 1963. Za tu dobu si „devětsetjedenáctka“ získala až neskutečné množství obdivovatelů, čemuž se vlastně nedá divit. Ví to i samotná značka, proto jednotlivé generace od sebe nijak zvlášť designově neodlišovala. Však se také říká, že 911 je ideálním důkazem toho, že někdy je evoluce mnohem lepší než výrazná revoluce.

Miliontý kus byl vyroben jako verze Carrera S v individuální barvě s názvem Irish Green. Tu doplňují exkluzivní prvky výbavy, které mají odkazovat na první generaci 911 právě z roku 1963. Pokud byste na ni snad měli zálusk, máte, respektive máme smůlu. Automobilka si miliontý vůz nechá pro sebe. Vystaven bude v muzeu, ale ještě před tím podnikne cestu kolem světa a čas od času se bude používat k různým marketingovým účelům.

Právě takovou marketingovou akcí se stalo zapůjčení tohoto krásného auta 11 obyčejným smrtelníkům ze Stuttgartu. Nešlo jen o předem vybrané milovníky automobilismu. Šlo prostě jen o pár normálních lidí, mezi kterými nechyběla ani těhotná žena. A jejich reakce? Na ty se podívejte ve videu. Naše reakce by vlastně asi nebyly jiné. :)

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV