Reklama
Archiv - Zprávy

Policie ukázala drsnou honičku v Praze. Agresivní řidič na drogách zničil čtyři auta

Takovou honičku pražští policisté asi dlouho nepamatují. Na Proseku si všimli vozu, který byl v databázi veden jako kradený, a tak se za ním vydali. To ale ještě nevěděli, že muž za volantem se jen tak zastavit nedá.
Zdroj: Týdeník Policie

Modrého Citroenu si všimli v ulici Prosecká ve středu před patnáctou hodinou. Ve chvíli, kdy zapnuli maják a zvukové výstražné znamení, řidič Citroenu začal ujíždět. A vůbec se s tím nepáral. Jeho jízda ale byla nejen rychlá a nebezpečná, ale hlavně dost zmatená. Už v ten moment bylo policistům jasné, že ten, kdo sedí za volantem, je buď pod vlivem drog, alkoholu nebo obojího. I přesto, nebo možná právě proto, se řidiči dařilo ujíždět až na Povltavskou ulici, kde vše skončilo střetem čtyř aut.

Nejhůře dopadl právě Citroen a také modrý Ford Focus RS, ve kterém v tu dobu podle videa jel mladý pár i s malým dítětem. Vzhledem k tomu, že rána šla přesně na stranu, kde byla umístěna dětská sedačka, je štěstí, že nebyla větší. Z videa je pak patrné, že i přes masivní poškození Fordu naštěstí šly otevřít dveře a tak mohlo být malé dítě rychle odneseno do bezpečí.

Několikanásobný nebezpečný recidivista bez řidičáku

Díky této nehodě ale policisté muže mohli zadržet, i když se to ovšem neobešlo bez donucovacích prostředků. Dotyčný byl při nehodě zraněn, a tak si ho nejdříve museli převzít záchranáři, kteří také zjistili, že je pod vlivem amfetaminu. Policisté pak měli další práci s tím zjistit, o koho vlastně jde, protože zdrogovaný řidič zrovna dvakrát nespolupracoval.

Jaké ovšem bylo jejich překvapení, když zjistili, že tím nebezpečným pirátem je pětatřicetiletý osmnáctkrát trestaný muž, který má navíc až do roku 2021 vysloven zákaz řízení. Těžko říct, co tak nebezpečný a tolikrát trestaný člověk dělá na svobodě. Můžeme jen doufat, že tentokrát nebude práce policistů marná a že ho nějaký optimistický soudce zase nepustí.

 

 

 

Reklama

Diskuze

Obyčejný člověk - 21.07.2020 20:31:25
Jsou to ubožáci, jen aby si nahnali body tak klidně riskují životy nevinných lidí.Nevím na co si ty fízlové hrajou vidí člověka bez řidičáku a chovají se jak kdyby honili dvojnásobného vraha!!!!Otázka je kdo je zfetovaný víc!

Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV