Reklama
Archiv - Zprávy

Podívejte se na přípravu kalendáře s legendárními škodovkami

Tak jako každý rok touto dobou, i letos v létě se chystal báječný kalendář partičky jménem ŠKODAteam. I ten pro rok 2018 bude nabitý legendárními auty značky Škoda, ke kterým navíc přibudou čtyři sličné modelky.
Zdroj: ŠKODAteam

Fotilo se na několika místech republiky včetně i v létě chladného podhůří Krkonoš v Harrachově. K pořízení snímků stačil týmu jediný víkend, za který se před objektiv několikrát postavila čtveřice modelek v podání Zdeňky, Kláry a Lucky a Vandy. Aniž bychom jim jejich sličnost chtěli upírat, nás přeci jen víc zajímají ty krásné staré škodovky.

Nejzajímavější je možná Škoda 1203 ve verzi karavan kde prý část týmu i přespala. Krásná je ale i stará Felicia ve verzi kabriolet nebo Felicia Fun, tedy výrazně žlutý pickup, který dnes stojí malé jmění. Ostatně, ŠKODAteam ve svých kalendářích už ukázal že ví, co zaujme a na co se bude pro příštích dvanáct měsíců hezky dívat.

Kalendář bude slavnostně představen v sobotu 16. září na srazu vozů Škoda v Běšinech. Pokud ale chcete, můžete si ho už nyní objednat v předprodeji za výhodnější cenu 170 Kč, a to na této adrese.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV