Reklama
Archiv - Zprávy

Pickup od Dacie láká povedenou reklamou. To bychom brali!

Pickupy jsou u nás v Evropě vysloveně okrajovou záležitostí pro specifické práce a pár fajnšmekrů. Třeba v USA jde ale o nejprodávanější kategorii vůbec a i jinde ve světě je to velice populární segment. Všímají si toho stále častěji i evropské automobilky, které nechtějí o tyto zákazníky přijít.
Zdroj: Renault

Když už se do světa pickupů pouští i Mercedes s prémiovou třídou X, je jasné, že se něco děje. Jinde ve světě se nicméně pickupy postavené na modelech, které dobře známe i v Evropě, prodávají už dlouho. Renault například nabízí pickup postavený na modelu Duster své levné značky Dacia, v tomto případě s označením Renault Duster Oroch. A musíme říct, že je to na pohled povedené auto, které působí poměrně schopným dojmem.

Rozhodně mu jeho schopnosti prezentované v sympatické reklamě věříme víc, než když nedávno ruské zastoupení značky uvedlo bombastickou reklamu na Logan plnou driftování a zběsilých akčních scén. Kdo totiž někdy kolem Loganu alespoň prošel, tomu musí být jasné, že je to vážně hodně přitažené za vlasy.

 

Brazílie, země originálů

Jak možná tušíte, Oroch není určený pro Evropu. Koupit si ho můžete v Brazílii, což je z pohledu milovníků aut velice pozoruhodná země. Protože jde o velký a relativně bohatý trh se specifickými potřebami, najdete tady spoustu zajímavých aut, která prakticky nikde jinde na světě nepotkáte. I velkým automobilkám se totiž vyplatí investovat do modelů určených výhradně pro Jižní Ameriku. Často jde právě o pickupy, které mají specifický šmrnc.

Například Volkswagen aktuálně představil speciální brazilskou edici svých modelů nazvanou Pepper, kde najdete i malý a stylový (i když trochu neforemný) pickup s označením Saviero. Brazilci se před časem dočkali také modelu Sandero RS o výkonu 150 koní, svižného jednoduchého hatchbacku ze staré školy. Pokud máte auta rádi, tuhle zemi si rozhodně přidejte na cestovatelský seznam.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV