Reklama
Archiv - Zprávy

Opilý mladík ujížděl nocí bez světel. K zastavení ho přemluvila až spolujezdkyně

Poslední dobou mají policisté plné ruce práce se šílenými řidiči, kteří místo zastavení začnou ujíždět. Jak už to tak v podobných případech bývá, i v té nedávné honičce hrál hlavní rol alkohol. A nejspíš i láska k akčním filmům.
Zdroj: Youtube

Jen před několika dny jsme vám říkali o policejní honičce, která proběhla v pražských ulicích a která skončila vážnou nehodou několika aut. Dnes vám ukážeme noční honičku policistů z Ústí nad Labem, kteří chtěli zkontrolovat posádku Volkswagenu Golf čtvrté generace. Jeho řidič ale místo toho, aby na vyzvání zastavil, šlápl na plyn a začal policistům ujíždět.

Už tak nepochopitelný čin okořenil o pokus se policistům ztratit pomocí vypnutých světel. Navíc takto poslepu projel velkou křižovatkou, a to bez jediného přibrzdění. Jestli se nechal inspirovat akčním filmem, nebo mu mozek prostě jen zatemnil alkohol, nevíme. Každopádně řidiče nakonec k zastavení přemluvila až jeho vyděšená spolujezdkyně.

21letý mladík následně policistům nadýchal před jedno promile a zároveň se přiznal, že krátce před jízdou pil alkohol. Policisté mu proto následně sdělili podezření z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV