Reklama
Archiv - Zprávy

Opilý mladík ujížděl nocí bez světel. K zastavení ho přemluvila až spolujezdkyně

Poslední dobou mají policisté plné ruce práce se šílenými řidiči, kteří místo zastavení začnou ujíždět. Jak už to tak v podobných případech bývá, i v té nedávné honičce hrál hlavní rol alkohol. A nejspíš i láska k akčním filmům.
Zdroj: Youtube

Jen před několika dny jsme vám říkali o policejní honičce, která proběhla v pražských ulicích a která skončila vážnou nehodou několika aut. Dnes vám ukážeme noční honičku policistů z Ústí nad Labem, kteří chtěli zkontrolovat posádku Volkswagenu Golf čtvrté generace. Jeho řidič ale místo toho, aby na vyzvání zastavil, šlápl na plyn a začal policistům ujíždět.

Už tak nepochopitelný čin okořenil o pokus se policistům ztratit pomocí vypnutých světel. Navíc takto poslepu projel velkou křižovatkou, a to bez jediného přibrzdění. Jestli se nechal inspirovat akčním filmem, nebo mu mozek prostě jen zatemnil alkohol, nevíme. Každopádně řidiče nakonec k zastavení přemluvila až jeho vyděšená spolujezdkyně.

21letý mladík následně policistům nadýchal před jedno promile a zároveň se přiznal, že krátce před jízdou pil alkohol. Policisté mu proto následně sdělili podezření z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky.

Reklama

Diskuze

Petra - 29.09.2020 19:34:21
Iii

Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV