Reklama
Archiv - Zprávy

Octavia si zahrála v indickém akčním filmu. Jako závodní pickup

U nás hodně populární Škoda Octavia první generace získala na popularitě i v Indii. Místní filmaři ji obsadili do hlavní role velmi zvláštního, svérázného a ne moc logického akčního filmu. Je to prostě typicky indická praštěná podívaná.
Zdroj: Youtube

Ono už jen spojení indický akční film zní vcelku odvážně. Indové se ve filmovém světě proslavili díky Bollywoodu, který zpravidla produkuje veselé, zpěvné a velmi barevné filmové taškařice, které nabízejí spíš zamilované dvojice než spálený benzin a ostré okruhové souboje. Jenomže, ne jen láskou živ je film. Proto se tu rozhodli natočit vlastní verzi Rychle a zběsile, která je navíc křížená Kobrou 11. Ostatně proč ne, třeba tuhle postarší akci dodnes řadíme mezi nejlepší automobilové honičky všech dob.

To ve zkratce znamená stejně nelogické scény, podobně jednoduchý scénář a hlavně brutálně upravené auto, po kterém pak budou indičtí teenageři toužit až do morku kostí. Tím je v tomto případě Škoda Octavia první generace, která ovšem prošla úpravou v rukou lehce neurotického producenta, který z ní nutně potřeboval mít okruhový speciál s náznaky rallye šrámů.

Závodní střela

No, a povedlo se. Jen nad tím výsledkem nesmíte moc přemýšlet. Z Octavie je pickup, její řidič jezdí zásadně bez helmy, střih scén nedává smysl a technická stránka všech aut už vůbec ne. Film se jmenuje Kuruvi, a i když o něm nemáme nijak velké mínění, po nějakém tom letním drinku by u něj mohla být celkem zábava. :) Za střízliva ho pak doporučujeme jen na vlastní nebezpečí…

Scéna, ve které dominuje přestavěná Škoda Octavia je prostě epická:

A pro velké odvážlivce přidáváme odkaz na celý film, který je volně ke zhlédnutí na YouTube:

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV