Reklama
Archiv - Zprávy

Nyanborghini Purracan. Tímhle jezdí kanadský DJ

DJ a producent Deadmau5 je známý svou kontroverzní láskou k japonským kýčům. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ovšem podle toho neupravoval svůj vozový park. Jeho Huracan v matném blankytu a s duhou přes celý zadek je nyní na prodej.
Zdroj: Deadmau5

Deadmau5 už dříve proslul netradiční úpravou svého Ferrari 458 Italia, jehož bezchybný lak nechal polepit tématem Nyan Cat. Mít jen jedno takové auto ho však bavilo, a tak si koupil Huracán, který k nelibosti velké části světa potkal stejný osud. V případě Lamborghini šel však DJ ještě dál a dokonce ho podle japonské kočky přejmenoval. Jmenuje se tedy Nyanborghini Puracan.

Nyní navíc může být vaše. Stojí ve městě Milton v kanadském Ontariu, na počítadle mu svítí pouhých 1700 mil (asi 2700 kilometrů) a stojí 235 tisíc dolarů, tedy lehce pod 6 milionů korun. To je asi tak průměrná cena, ale jestli jste podobně zamilovaní do vnějšího designu ve stylu bláznivé japonské kočky, nejspíš nemáte co řešit.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV