Reklama
Archiv - Zprávy

Neúspěšný pokus o přepadení připomíná komický Béčkový film

Je to asi patnáct let, co výrobci začali do vozů přidávat funkci, která ihned po rozjetí zamkne všechny dveře. Z městských ulic tak prakticky vymyzely chvíle, při nichž se skupinka drogově závislých vrhla na skupinu stojících aut na červenou a vybrala z jejich zavazadelníků, co se dalo. Následující video nám však podobné doby připomíná.
Zdroj: ViralHog

Východní části Evropy si žijí svým vlastním životem a nehovoří o tom pouze kvalita tamních silnic. Ostatně celé video se odehrává v podstatě na bahně, které tvoří silnici. Dvojice mladíků (říkejme jim spíše grázlové) v něm svojí dodávkou UAZ 452 zablokuje cestu a snaží se přepadnout přijíždějící vůz. V něm je však kamera a my si tak celou scénu můžeme prohlédnout.

Poučení pro všechny

Grázlové vybavení baseballovou pálkou a zřejmě dřevěnou tyčí se snaží přesvědčit mladého muže, který veze svoji babičku, aby oba z vozu vystoupili. Mladík se ale nedá a jak to celé dopadlo, na to se můžete podívat sami.

Pro nás všechny z toho plyne jedno základní ponaučení. Nebuďme tolik důvěřiví a ze zamčeného vozu nevystupujme až do chvíle, kdy si nejsme venkovní situací zcela jistí. A možná, že i ta palubní kamera se při cestě rizkovými oblastmi nakonec hodí. Vždyť právě díky ní dané mladíky v tomto případě snadno dopadla.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV