Reklama
Archiv - Zprávy

Nejspokojenější jsou majitelé škodovek, tvrdí průzkum

Každý rok si britský časopis Auto Express nechává zpracovávat průzkum, ve kterém zjišťuje, jací majitelé vozidel jsou nejspokojenější. Naše domácí Škoda Auto v tomto průzkumu letos skvěle bodovala.
Zdroj: Škoda Auto

Vypadá to, že škodovka není oblíbená jen u nás a v okolních státech. Škodovky totiž v průzkumu opanovaly nejen některé jeho kategorie, ale umístily se dobře i v celkovém pořadí oblíbenosti jednotlivých značek. Modely Superb a Yeti se celkově umístily na prvním a druhém místě, Fabia je celkově 11. a Octavia na stále výborném 21. místě.

Pokud jde o jednotlivé kategorie, stala se nejlepším malým autem ve Velké Británii Fabia, Superb získal vítězství v kategorii rodinných vozů a Yeti zase v kategorii středně velkých SUV. Zástupci časopisu se majitelů ptali na praktičnost jejich vozů, spolehlivost, kvalitu zpracování, cenu a podobně. Nejlepší skóre by bylo rovných 100 procent za všechny jednotlivé kategorie.

Superby zlobí elektronika

Pokud se na výsledky podíváme podrobně, tak Škoda Fabia dostala velmi slušných 92,14 procenta. Ještě o něco lépe se vedlo luxusnímu modelu Superb. Ten dostal výsledných 93,42 procenta, a to i přesto, že většina majitelů se shodla na tom, že občas mívá nemalé problémy s elektronikou. Jaké konkrétně, to ale průzkum neuvádí. Ještě doplníme, že Yeti dostal taktéž velmi slušných 93,33 procenta a stejně jako u Superbu u něj majitelé velmi chválili variabilitu vnitřního prostoru.

Kompletní průzkum najdete na této webové stránce.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV