Reklama
Archiv - Zprávy

Nejrychlejší BMW ve fantastickém videu

Nové BMW M4 GTS plní stránky motoristických médií už několik dní. Až nyní jsme se ale dočkali toho hlavního - pořádného videa hned se dvěma vozy, které ze sebe dolují to nejlepší.
Zdroj: BMW

Má 500 koní, na stovku zrychlí za 3,8 vteřiny a drží titul nejrychlejšího produkčního BMW historie. Dvakrát přeplňovaný třílitrový šestiválec má i úctyhodný točivý moment - rovných 600 Nm. Nürburgring s ním M4 GTS obkroužila za fantastických 7 minut a 28 vteřin, o celých 24 vteřin rychleji než standardní BMW M4. A bezmála půl minuty na Ringu, to už je nějaký rozdíl!

Světovou premiéru bude mít M4 GTS na konci října na autosalonu v Tokiu a vzniknout má pouze 700 kusů. Oproti standardní verzi se snížila i hmotnost, která šla dolů o 90 kilo. Výsledná váha 1510 kilogramů stále není z říše ultralightů, ale i tak je to znatelný rozdíl. Maximální rychlost je 305 km/h. Dosud jsme si mohli M4 GTS prohlédnout pouze na fotkách, ale nyní je konečně venku také video - a stojí za to.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV