Reklama
Archiv - Zprávy

Nejlepší svatební vůz? Pilot Mercedesu nacpal nevěstu do závodního speciálu

Jaké je podle vás ideální svatební auto? Dlouhá limuzína, luxusní kupé nebo snad elegantní kabriolet? Jsou lidé, kteří si to nemyslí a na svou svatbu vytáhnou své bývalé služební auto - tvrdé a nepohodlné, extra hlučné a s mimořádně nepraktickým ochranným rámem uvnitř. Tuhle nevěstu musíme obdivovat!
Zdroj: Maro Engel

V případě, že jste bývalým jezdcem seriálu cestovních vozů DTM, to vůbec nemusí být špatný nápad. Růžový Mercedes-AMG C63 DTM se totiž na svatbě Maro Engela náramně vyjímal a jeho kolegové si na přípravě svatebního speciálu dali dokonce tolik záležet, že na růžovém AMG nechyběly ani nápisy „Just married“.

Dvousedadlové DTM

Samotný Engel byl přitom z daného nápadu unešený, přestože ani nepocházel z jeho hlavy. S myšlenkou prý přišli týmoví kolegové z Mercedes-AMG Black Falcon, s nimiž v současnosti závodí ve Formuli E. Do jednomístné a navíc elektrické formule by se však s novopečenou manželkou nevešli, a tak se zrodil nápad - vytáhnout na svatební pouť Engelův oblíbený speciál AMG DTM s výkonem 460 koní.

Tým nelenil a do vozu přidal také druhé skořepinové sedadlo, přičemž obě vystlal tak, aby v nich bylo novomanželům příjemně. A co na tento svatební nápad řekla manželka? S Marem jsou jedna krev, a tak namísto jedovatých poznámek přivítala zprávu s nadšením a dokonce se prý i jala iniciativy u společného focení. Zdá se, že si Engel uměl vybrat nejen svatební vůz, ale také manželku.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV