Reklama
Archiv - Zprávy

Na vlastní nebezpečí. Příplatkový výfuk pro MINI je tak trochu nelegální

Současné MINI je možná o hodně větší než jeho předchůdce, pořád je to ale zábavné a divoké auto. Nejen díky skvělým jízdním vlastnostem a originálnímu designu, ale také díky různým speciálním vychytávkám.
Zdroj: achiv Prima

MINI v rámci svých Pro doplňků pro vrcholné sportovní modely John Cooper Works nabízí i kit pro zvýšení výkonu motoru. Součástí balíčku MINI JCW Pro Tuning Kit & Exhaust je také speciální výfuk s aktivní klapkou ovládanou dálkovým ovladačem ve stylové podobě malého ručního granátu. Ostatně tahle věcicčka je také podobně nebezpečná - nejen pro vaše okolí, ale potenciálně i pro váš řidičský průkaz.

Stačí stisknout tlačítko a přes Bluetooth se aktivuje peklo. MINI začne prskat, střílet do výfuku a doslova ječet. Proto není tento režim určený pro použití na běžných silnicích, smí se používat pouze na okruzích. Jestli se tímhle doporučením budete řídit, to už je samozřejmě na vás... Poslechněte si sami, jak velký je to rozdíl.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV