Reklama
Archiv - Zprávy

Na špinavá auta kreslí pouliční umělec krásné obrazy

Zdroj: Nikita Golubev

Na cizí auto se sice nesahá, v tomto případě ale rádi udělají výjimku i ostřílení řidiči v Rusku. Umělec Nikita Golubev, který původně vystudoval medicínu, jim totiž zpestřuje život svými detailně propracovanými kresbami zvířat na špinavých autech. Vystupuje pod přezdívkou ProBoyNick a kromě tvorby štětcem ve špíně a prachu se věnuje také klasickým ilustracím, street artu i dalším druhům vizuálního umění.

Jak můžete posoudit na videu, i řidiči dodávek jsou ohromení, když svůj vylepšený vůz vidí. Jenom je škoda, že trvanlivost takových ilustrací asi nebude delší než pár desítek kilometrů.

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV