Reklama
Archiv - Zprávy

Muže tvrdě srazil rozjetý autobus. Zvedl se a šel do hospody

Tohle je opravdový drsňák. Když má žízeň a nutně potřebujete jedno pivo, nic na světě ho nezastaví! Ani nekontrolovatelný autobus, který ho katapultuje dobrých 15 metrů daleko.
Zdroj: CCTV

Tím nezničitelným chlapíkem na videu je jistý Simon Smith z britského Readingu. V sobotu šel po ulici s přiléhavě drsným názvem Gun Street, když se zezadu nečekaně přiřítil neovladatelný autobus číslo 17. Simona v plné rychlosti trefil přímo do zad a odmrštil ho daleko po chodníku, než narazil do jednoho z obchodů. Přestože vzduchem létaly kusy domu i trosky autobusu, ležícího muže jako zázrakem všechno minulo a stroj se mu po nárazu těsně vyhnul.

Muže v černé vestě a džínách to ale zjevně nerozházelo. Na videu je vidět, jak se s nečekaným klidem zvedne a vkráčí do hospody, u které shodou okolností přistál. Mimochodem, ta hospoda se jmenovala Purple Turtle, což v překladu znamená fialová želva. S ohledem na barvu autobusu je to docela zajímavá náhoda...

Simonovi se naštěstí nic vážného nestalo, byť později přiznal, že může být rád, že je vůbec na živu. Tak snad to pořádně zapil.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV