Reklama
Archiv - Zprávy

Milovník pestrých barev má hodně odvážnou sbírku luxusních aut

Když máte dost vysoké konto, můžete si dovolit být lehce excentričtí, aniž by na vás někdo koukal skrz prsty. Nebo snad ne? To už raději necháme na posouzení každého z vás.
Zdroj: carscoops

Tím velmi výstředním milovníkem drahých aut je americký filantrop, podnikatel a sběratel Michael Fux. Báječných aut má hned několik, ale všechna mají jedno společné. Michael nemá rád standardní barvy, takže jeho vozový park asi nejvíce připomíná duhu, o čemž se ostatně můžete přesvědčit ve videu, které jeho fantastickou sbírku zachycuje. My vám ale dnes chceme představit dva jeho nejnovější přírůstky.

Jsou jimi Rolls-Royce Dawn a McLaren 720S. Že vám na nich nepřijde nic divného? Standardně by šlo o luxusní přírůstky do sbírky, ale Michael je prostě excentrik každým coulem, takže i tyto jeho nové hračky musí být speciální. Velmi speciální. On má totiž zrovna teď velkou slabost pro fuchsiovou barvu. Jestli si nejste jistí, která to má být, pak si představte kombinaci růžové a fialové. A pak si tu kombinaci představte na majestátním kabrioletu Rolls-Royce. :)

Jenomže odstín, který si Michael vysnil, ani jedna z automobilek nenabízela. Proto přišlo na řadu míchání speciálně na přání. U McLarenu se o to postarala divize SVO, která je prý schopna vytvořit prakticky jakoukoliv barvu, jakou si zákazník vymyslí. U Rolls-Royce tomu není jinak, tedy jen s tím rozdílem, že si Michael u této značky zamluvil dalších sedm podobně laděných barevných odstínů jen pro své využití. A rovnou je nechal označit jako „Fux“. Tak jestli tohle není koncentrovaný excentrismus, pak už nevíme, co. :)

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV