Reklama
Archiv - Zprávy

Medvěd jel za plného provozu na motorce. Zemi jistě uhodnete...

Takový pohled u nás rozhodně neuvidíte. Jestli bohužel, nebo našetěstí, to necháme na vás. Každopádně zjevně pořád existují země, kde lidé život neberou zbytečně vážně. A dopravní předpisy už vůbec ne. Jedna taková svérázná země mezi ostatními obzvláště vyniká.
Zdroj: ViralHog

Video pochází z města Syktyvkar, které najdete na severu Ruska. Není to ale žádný zapadákov někde na Sibiři. Syktyvkar má přes 200 tisíc obyvatel a je hlavním městem republiky Komi, která leží v evropské, tedy západní části Ruska. Místní obyvatelé jsou jistě zvyklí na ledacos, ale tento výjev ohromil i je. Minimálně autor videa je soudě podle nadšeného komentáře doslova u vytržení.

Však je také pohled na obrovského medvěda na sajdkáře, který navíc vesele mává okolním řidičům, jako nějaká bláznivá pohádka z jiného světa. Někde v cirkuse bychom to ještě čekali, ale rozhodně ne na širokém městském bulváru plném aut. Nezdá se ale, že by s tím měl někdo problém. A chlupatý pasažér sice nemá přilbu, nemyslíme si však, že by se s ním o tom policisté chtěli hádat...

A kdyby vám to snad celé připadalo málo kuriózní, tak medvěd se prý jmenuje Tim a patří k cirkusu, který provozuje motorkářský klub jménem Lední medvědi. První video jeho spanilé jízdy od jiného řidiče se objevilo už před pár týdny, bylo však ve velmi špatné kvalitě a navíc točené na výšku (proč?!). Tohle už je však mnohem, mnohem lepší:

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV