Reklama
Archiv - Zprávy

Lewis Hamilton vyděsil moderátorku v AMG GT

Mercedes-AMG GT je jedním z nejlepších sportovních vozů historie značky Mercedes. Dostat se takovému vozu na kobylku vyžaduje nejen velké sebevědomí, ale také spoustu zručnosti, znalostí a talentu. Když však vidíte, s jakou lehkostí se s ním vypořádává Lewis Hamilton, musíte smeknout...
Zdroj: Mercedes

Na jezdce seriálu Formule 1 můžete mít různý názor. Nic to však nemění na skutečnosti, že jde o jedny z nejschopnějších řidičů na světě. Pokud máte zkušenost se sportovními vozy s výkony okolo 500 koní, z následujícího videa rychle pochopíte, o jak neskutečném řidičském umu se tu bavíme. Na palubě Mercedesu-AMG GT, který jede na limitu svých možností a navíc po okruhu, totiž nejde zůstat moc v klidu. Emoce, hřmotný zvuk osmiválce, oslnivá dynamika a ještě lepší brzdy vás okamžitě vtáhnou do děje. A abyste tuhle bestii uřídili, musíte se mít neustále na pozoru.

Jiný svět

Nic z toho však neplatí v případě, kdy jste Lewis Hamilton. Ten si do zmiňovaného vozu pozval na pokec protřelou motoristickou novinářku Rosannu Tennant, která rovněž jezdí velmi ráda rychle. A na co se ho ptala? To vlastně ani není moc důležité a v kostce si celý rozhovor můžeme shrnout jako průřez dosavadní sezónou a také Lewisovým dětstvím, kdy jej tatínek učil brzdit později. Mnohem víc tu jde její reakce. Teprve díky jejím nim totiž člověk v širším kontextu pochopí, jak moc vyčnívá řidičský um Lewise Hamiltona nad schopnostmi Mercedesu-AMG GT.

Formule 1 možná poslední dobou vypadá o mnoho bezpečněji a pro oko diváka je tedy snad i méně zábavná, je to však do značné míry právě zásluhou těchto skvělých řidičů. Řidičů schopných uřídit cokoliv, jakkoliv a navíc vždy s plnou kontrolou. Jen se podívejte.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV