Reklama
Archiv - Zprávy

Lamborghini s přívěsem. Uhádnete, ze které země tento úlovek pochází?

Na trhu už je sice několik let Lamborghini Huracán, poslední kusy modelu Gallardo však vypadají pořád skvěle. Zvláště v oslnivě modrém laku a s karoserií Spyder je vůz z roku 2013 fantastický. I za takové auto se však dá připojit nevzhledný vozík. A kde jinde by k tomu mělo dojít, než v zemi karavanů a pověstně pomalých řidičů.

Znáte to, milujete kempování, nejezdíte moc rychle, ale zároveň si na cestách neodpustíte zvuk oblíbeného desetiválce spolu s otevřeným nebem nad hlavou. Co uděláte? Velmi podobné dilema řešil jeden Holanďan, který za své milované Lamborghini Gallardo Spyder připojil vozík. Nechal ho dokonce nalakovat do stejného odstínu a barva se celkem povedla. Ale co ten vozík? Má snad 18palcová litá kola, prastará zadní světla a děsivé trojúhelníkové odrazky, které nápadně připomínají dobu výjezdních doložek a nekonečných cest do Bulharska. Tohle zkrátka nemohlo dopadnout dobře...

Ostatně, podívejte se sami v galerii. Co si o tomto potrhlém nápadu myslíte vy? Je to důkaz smyslu pro humor a sami byste klidně udělali něco podobného, nebo se jedná o svatokrádež a devastaci vzhledu tak krásného Spyderu?

Podobné šílenosti ostatně nejsou ničím novým. Mrkněte třeba na video s tímto Murcielagem, které táhne rovnou vozík ze zrezlého plechu!

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV