Reklama
Archiv - Zprávy

Lak za cenu luxusního auta. Cenu barvy tohoto Porsche neuhodnete!

Laky z programu Exclusive jsou mnohdy tím nejzajímavějším, čím si majitelé zdobí své drahé miláčky. Jenomže kam až to celé může zajít? Toto Porsche je dokonalou ukázkou.
Zdroj: PTSRS

No, tak si tipněte. Kolik tahle nádhera stojí? Nutno přiznat, že zelený lak, který se na přímém světle mění ve zlatý a vůbec s ním celé auto působí doslova étericky, je skutečně krásný. Pokud však nemáte nazbyt opravdu hodně peněz, jeho krásu zřejmě nedoceníte.

Ani v nejdivočejších snech

Vzpomínáte si na úžasný lak Solarbeam Yellow od Mercedesu, za jehož aplikaci se automobilka nezdráhala požádat o zhruba 230 000 Kč? Pokud jste si mysleli, že se zde pohybujeme na zhruba podobné úrovni, jste bohužel absolutně vedle. Lak tohoto Porsche nestojí dvakrát víc. A nestojí dokonce ani čtyřikrát víc. Za jeho nástřik si totiž automobilka Porsche řekne 82 645 eur, což je v přepočtu zhruba 2 160 000 Kč. A to už je slušná pálka!

Nehledě na cenu samotného vozu. Porsche 911 Turbo S generace 991.2 totiž stojí v základní výbavě zhruba 5 360 000 Kč. Jen zelenozlatý lak tak jeho cenu okamžitě zvýší o 40 procent, což je hodně i pro velmi bohaté zákazníky. Vůz v zeleném laku bez příplatkové výbavy tak vyjde rovnou na 7 520 000 Kč, za což si ve světě rychlých aut můžete kromě absolutních šíleností pořídit prakticky cokoliv. Na druhou stranu máte takřka zaručeno, že podobný vůz na silnici hned tak nepotkáte. Kdybyste si totiž daný lak objednali třeba jen na obyčejný model 911 Carrera, vyšplhala by se její cena na dvojnásobek.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV