Reklama
Archiv - Zprávy

Kvůli sázce projel bazén na čtyřkolce. Ani nepustil pivo

Když se sejde akční parta kamarádů, přidá se trocha alkoholu, radost z nového domu a ještě se odkudsi objeví pořádná terénní čtyřkolka, je o zábavu postaráno. Jestli za ideální hračky do bazénu považujete matračku a nafukovací míč, teď možná změníte názor.
Zdroj: Dusten Smith

Chtělo by se napsat, abyste tohle doma rozhodně nezkoušeli, ale je nám jasné, že už je nejspíš pozdě. Tak až to budete zkoušet, buďte alespoň opatrní. Hlavním hrdinou je v tomto případě chlapík z Floridy, který se nechal vyhecovat, aby svůj nový bazén zdolal na čtyřkolce. Prý už podobný kousek kdysi předvedl ve svém starém domě a i ten nový je přeci potřeba náležitě pokřtít. Kdo ví, možná tak založil novou americkou tradici nebo alespoň stvořil bláznivou internetovou výzvu.

Každopádně přesně takhle si představujeme party, na které to parta ryzích Američanů trošičku přežene s pivem. Jak navíc ve videu můžete vidět, do bazénu to sice jde dobře, ale směrem ven už má čtyřkolka docela problém... Za největší výkon ovšem považujeme fakt, že se řidič ani na chvíli nezvdal svého lahváče.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV