Reklama
Archiv - Zprávy

Král všech amatérů. Neuvěřitelně hloupý zloděj pokazil úplně všechno

Některým lidem bylo shůry dáno více, některým méně. Rozmanitost naší civilizace je v tomto směru vážně úžasná, ovšem v určitých chvílích se člověk přesto zarazí a ptá se: „Jak může být někdo až takhle hloupý?“

Před pár dny jsme tu měli nejtrapnější pokus o policejní honičku a už je tu další expert. Tentokrát pořádně amatérský zloděj. Zloděje lze rozdělit do dvou skupin: jedni kradou pro radost a z vášně, druzí z nutnosti. Nehledě na inteligenci či sociální postavení je však nejčastěji potká stejný osud, který znamená opletačky s policií a v krajním případě i vězení. Stačí udělat cokoliv špatně, nebo prostě jen nemít štěstí. Pak je tu ale ještě jedna skupina - tento Holanďan.

Představte si, že jste zloděj a máte auto s propadlou technickou, s nímž vás mohou kdykoliv zastavit. Pojedete s ním krást? Dále si představte, že váš vůz je na smrt odježděný Renault Twingo, u něhož je spolehlivost jen otázkou silné vůle. Zkrátka ideální zlodějská kára. Již dříve vám navíc sebrali řidičák, a tak se na svůj lup raději pořádně posilníte alkoholem. Do svého spolehlivého Twinga pak ukradnete na pumpě plnou nádrž a jdete na věc. Krást benzín do auta, s nímž jedete krást, to už je vážně finta pro pokročilé. A ani tím to nekončí...

Zloděj, nebo komediant?

Co jdete dělat? No přece krást sloupy pouličního osvětlení, s nimiž následně putujete napříč holandským venkovem - a teď pozor - okolo desáté hodiny dopolední. Tady už to vážně trochu zavání riskováním a je jisté, že kolemjedoucím řidičům musel kontrast 3,5metrového Twinga s 10metrovými sloupy na střeše připadat velmi komický. Jenomže, co se nestane - Twingo klekne! 

A tak začíná být celá situace ještě napínavější. Odtáhnout vás totiž přijede bezmála 50 let starý Citroën 2CV (známý jako Kachna), který proslavila například role v sérii Četník ze Saint Tropez. Podobná sestava musela být nápadnější, než kolona vozů jedoucí milionářský závod Gumball 3000. Že policie dorazila na místo během několika desítek minut snad nikoho (kromě vykutáleného zloděje) nepřekvapí...

Rekapitulace

Na závěr tedy malý souhrn, protože toho bylo vážně hodně. Posilnění alkoholem a samozřejmě bez řidičáku sedíte v Twingu bez technické, do něhož jste ukradli benzín, abyste mohli dojet pro sloupy pouličního osvětlení, které jste ukradli a nyní je vezete na střeše, zatímco vás táhne 50 let starý Citroën. Tohle zní příliš ztřeštěně i jako námět na francouzskou komedii.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV