Reklama
Archiv - Zprávy

Konec německé nudy! Volkswagen láká na nejstylovější SUV ze všech

Nabídku kompaktních SUV dnes nespočítáte ani na prstech obou rukou. Ke slovu tak přicházejí extravagance a netradiční osobitý styl, které mají zaujmout nové zákazníky. Volkswagen se proto pořádně pochlapil!
Zdroj: Volkswagen AG

V případě, že by nový T-Roc avizoval některý z francouzských výrobců, jeho křiklavé osobnosti bychom se nedivili. Ale Volkswagen? Wolfsburgští jdou zřejmě do sebe a nechtějí už dělat nudná SUV. Prémiovému Audi Q2 tak roste velice zajímavý konkurent. Novinka bude oficiálně představena již 23. srpna, tedy příští středu. Volkswagen nás však ještě předtím láká videem, na kterém ukazuje většinu podstatných detailů.

Široce rozkročená maska bude hostit LED světlomety, avšak denní režim kombinovaný s LED směrovými blikači nalezneme níže. Přesně tak, jak to bylo na tři roky starém konceptu. Vůz tudíž dostane daleko atraktivnější vzhled. Dále se dočkáme netradičního C sloupku s orámováním chromovou lištou, která se potáhne napříč celou siluetou vozu. Rovněž za tmy bude T-Roc nezaměnitelný. Jeho zadní LED světla si nepůjde splést s ničím jiným. Samozřejmostí jsou pak také velká kola s rozměrem až 19 palců.

Stylovější Audi Q2?

Vůz bude na délku měřit zhruba 4,35 metru a předchozí zmínka o Audi Q2 rozhodně nebyla do větru. Oba vozy totiž sdílí shodný základ. Dočkáme se tak motorů 1.0 TSI a 1.5 TSI, přičemž později dorazí také naftové motory. T-Roc se chce zásadně odlišovat od zbytku plebejské konkurence, z toho důvodu bude nabízet pohon všech kol.

V interiéru se to bude hemžit netradičními barvami a materiály, přičemž lak dekoračních lišt půjde sladit s barevným lakováním zevnějšku. Personalizaci vozu prý bylo věnováno mnoho úsilí, stejný T-Roc byste proto hned tak potkat neměli. Ale uvidíme, necháme se překvapit, vždyť se brzy dočkáme. Do oficiální premiéry zbývá méně než týden.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV