Reklama
Archiv - Zprávy

Karma! Drzého polského chuligána srazilo auto

Boží mlýny prý melou pomalu, někdy se však roztočí pořádně a pak přijde okamžitý zásah spravedlnosti. Tak jako v případě polského vandala, který si svoje mindráky léčil na skleněné výloze obchodu. Nakonec si však bude léčit také pár zlomenin a ještě může být rád, že nedopadl hůř.
Zdroj: Viral Hog

Celý případ takzvané „instantní karmy“ ukázkově zachytila kamera umístěná na obchodu v polském městě Lubliniec, jehož výlohy se výtržník rozhodl zdemolovat. Podle majitele prý šlo o známou firmu, která v minulosti vysklila výlohy obchodu už dvakrát. Když se však muž rozhodl vrátit i potřetí, bylo to zjevně i na jinak umírněné boží mlýny příliš. Od činu se přitom nenechal odradit ani náhodným kolemjdoucím a množstvím řidičů v okolních autech.

Chodci dokonce vandal fyzicky vyhrožoval, a tak se muž rozhodl zavolat policii. V tu chvíli se chuligán rozhodl pro útěk, pod vlivem adrenalinu se však zapomněl rozhlédnout a vletěl přímo pod kola červeného Seatu. Měl přitom obrovské štěstí, že jeho řidič nejel nijak rychle a navzdory omezenému výhledu bleskově zareagoval. I tak se však vandal proletěl přes kapotu a skončil s lehčími zraněními v nemocnici.

Tak snad si tohle varování vezme k srdci!

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV