Reklama
Archiv - Zprávy

Kamioňáci se domluvili na vybržďovače. Nestačil se divit

Další agresivní řidič, který vybrzďuje ostatní. To si možná řeknete při pohledu na následující video. Jenomže nakonec se těch agresivních řidičů sešlo hned několik a společně ohrozili i zcela nezúčastněné motoristy.
Zdroj: Robert Viklan

Před několika dny jsme vám ukazovali dva drsné případy vybrzďování z domácích silnic. Jeden řidič to zkusil na hasiče a jiný rovnou na autobus plný lidí. Mimochodem, ten druhý půjde prý s největší pravděpodobností do vězení.

I dnes se budeme věnovat tomuto extrémně hloupému a nebezpečnému chování, které ale mělo pro vybržďujícího řidiče dost neveselou dohru. Pro tento čin si totiž vybral naložený nákladní vůz. Bohužel nevíme, co tomu všemu předcházelo. Podle videa to ale vypadá, že řidič náklaďáku předjížděl dva jiné kamiony a celkem dlouho asi „okupoval“ levý jízdní pruh. To asi rozčílilo řidiče osobního auta, který ho následně konečně předjel a sprostě vybrzdil.

Jenomže řidič kamionu si to nenechal líbit, vysílačkou se spojil s těmi, které předjížděl, a všichni tři pak dali posádce osobního auta za vyučenou. Má to ale pořádný háček. Ti šílenci, kteří zablokovali osobní auto svými kamiony, totiž zablokovali také takřka celou silnici. Ani nechceme domyslet, jak by to vypadalo, pokud by nějaký řidič prostě jen nedobrzdil a do kamionu v plné rychlosti naboural. Proč ta parta kamioňáků raději nezavolala policii, obzvlášť, když měla kamerový záznam, nechápeme. Zasloužila by ale minimálně stejný trest, jako ten, který to vše způsobil.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV