Reklama
Archiv - Zprávy

Ještě luxusnější. Mercedes-Benz GLS Grand Edition

Nestává se často, aby nová třída GLS nepřišla někomu dostatečně okázalá. Vůz s hmotností vysoko přes dvě tuny a rozměry menšího obydlí je skutečnou výkladní skříní luxusních SUV. Mercedes ale přesto zapracoval na nové edici, která GLS posouvá ještě dále.
Zdroj: Mercedes-Benz

Za edici Grand Edition zaplatíte v součtu 8200 eur (211 847 Kč), díky čemuž se vám GLS odvděčí ještě vyšším luxusem. Nový paket jde ale rozdělit na interiérovou a exteriérovou část, přičemž obě půjdou připlatit zvlášť. A v čem je tedy Grand Edition tak zvláštní?

Z vnějšku se upravený Mercedes vlastně ani moc nevymyká. Vnější paket za 2300 eur (59 420 Kč) přidává zajímavější 20palcová kola s desetipaprskovým designem, černě a stříbrně lakované doplňky a nechybí samozřejmě ani štítky s příslušným označením.

Jen ta nejlepší kůže

Uvnitř je ale situce o mnoho zajímavější. Za sadu Grand Edition v interiéru vás sice Mercedes požádá o 5900 eur (152 427 Kč), za ně se vám však dostane nového ambientního podsvětlení, nově prošitých sedadel v designu Budapest nebo palubní přístrojové desky s jemnou kůží nappa. Dále jsou však k dispozici také velurové koberečky v hnědém odstínu espresso a k dispozici máte na výběr i z několika nově přidaných hnědých odstínů, které mohou použity napříč celým interiérem.

Nový paket je k dispozici pro verze GLS 350d, GLS 400 a GLS 500 a kromě jiného jej můžeme vnímat také jako rozlučku se současným modelem, na který budeme nyní vzpomínat s ještě větší úctou a respektem. Příchod nového GLS se totiž nezadržitelně blíží.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV