Reklama
Archiv - Zprávy

Je tohle nejošklivější auto? Kdysi to byla Toyota

Když nemáte mnoho fantazie a vkus už vůbec žádný, může váš vůz dopadnout i takto. Pak ale záleží ještě na úřadech, které se k podobným úpravám mnohdy staví zády. Skutečnost, že tento Batmobil, který kdysi býval Toyotou Camry, může do provozu, proto vážně smysl nedává.
Zdroj: /www.reddit.com

Upravených vozů jsme viděli již mnoho. Některé úpravy mohou být zdařilé, jiné méně, ale to, co vidíte na přiložených fotografiích, se nedá nazvat jinak než extrémem. Toyota Camry generace XV20 je z hlediska designu poměrně nenásilné a veskrze obyčejné auto, které svým vzhledem pozornost nikterak nepoutá. S tím se však majitel jednoho kusu ve Spojených státech amerických nesmířil a stvořil monstrózní splácaninu.

Ještě bizarnější je ale fakt, že americké úřady takovouto úpravu schválily a majitel tak se svým monstrem smí na silnici. To přitom připomíná parodii na Batmobil, navíc líznutou filmy Šílený Max a Návrat do budoucnosti. Ostatně, podívejte se sami a dejte nám vědět, co si o podobné úpravě myslíte vy.

Reklama

Diskuze

max - 24.04.2021 07:44:09
fefefefe
max - 24.04.2021 07:44:30
ano

Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV