Reklama
Archiv - Zprávy

Jdou pálit gumy na Nissanu GT-R? Mladá řidička to vyzkoušela

Ne, nehodláme si utahovat z toho, že za volantem sedí mladá slečna. Ona tahle brunetka je totiž velkým fandou rychlých aut a dokonce je i sbírá. Zrovna tenhle kousek se jí ale moc nepovedl.
Zdroj: TheHoonigans

Koho by napadlo pálit gumy u takového auta, jakým je Nissan GT-R. Mustang, proč ne. BMW by asi také šlo, ale GT-R je bestie, které taková zábava moc nesedí. Čisté průjezdy zatáčkou, ostrá jízda nebo lámání rychlostních rekordů? To je přesně to, k čemu Nissan tuhle hračičku stvořil.

Mladá Američanka, která je majitelkou GT-R, ale nutně potřebovala alespoň nějaký pokus o burnout vyzkoušet. Proč, nevíme. Víme ale, že slečna má auta ráda, vlastní ty Nissany rovnou tři, přičemž ten, který uvidíte ve videu, je nejsilnější z celé sbírky. Podle dostupných informací by měl být naladěný na asi 800 koní. Dotyčná prý navíc často jezdí na různé petrolheadské akce a na veřejné jízdy na závodní okruhy.

O to víc se jejímu pokusu divíme. Obzvlášť, když musí vědět, že s pohonem všech kol to prostě jde špatně. Proto GT-R zapřáhla za pořádný pickup a až potom se jí podařilo lehce zakouřit zadní gumy. Stálo to trápení sebe i auta za to? Podle nás ne…

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV