Reklama
Archiv - Zprávy

Ital veřejně ničí a zapaluje svá BMW. Kvůli účtu za servis

Nesouhlas s fungováním značky BMW, dostatek času, hodně temperamentu a neuvěřitelná zarputilost. Tento koktejl zřejmě pohání italského podnikatele, který se jednou nepohodl s BMW a od té doby veřejně ničí každé své auto.
Zdroj: Youtube

Tento hodně bizarní příběh začal už před několika lety, kdy si italský podnikatel íránského původu jménem Hadi Pourmohseni pořídil šestkové BMW. Psal se rok 2013 a Hadi odvezl svou M6 do autorizovaného servisu, kde ohlásil rozbitou převodovku. Prý prostě začala sama zlobit a majitel požadoval opravu na účet prodejce BMW, respektive leasingové společnosti, protože vůz byl na leasing. Jenomže ze servisu přišel verdikt, že převodovka se nerozbila sama, ale kvůli špatnému používání, a tak si dotyčný opravu bude muset uhradit sám.

To Hadi odmítl. Vzhledem k nepojízdnosti auta také odmítl dále platit leasingové splátky. Navíc svou zlost otočil přímo k BMW a začal tvrdit, že mu německá značka prodala nekvalitní auto. A od té doby podniká hodně svérázné kroky, které mají upozornit na fakt, že BMW okrádá své klienty a nechová se k nim s dostatečnou úctou.

Příběh obyčejného šílenství

Už v roce 2013 vzteky robil svou M6, ale aby dal svému chování větší váhu, auto opravil a o rok později přistavil před brány ženevského autosalonu, kde ho rozbil ještě jednou. Následující rok se rozhodl využít autosalonu ve Frankfurtu, aby před jeho branami zapálil BMW Z3. Jeho vrchol ale přišel před několika dny, kde se rozhodl vzít sedmičkové BMW, postavit se přímo před centrálu značky v Mnichově a tuto báječnou limuzínu zapálit. Krom toho kolem sebe Hadi mával transparentem, který upozorňuje na to, že BMW krade a vůbec je takové zlé…

Reakce policistů a hasičů na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat, a tak Hadi skončil v poutech na zemi. Jistě si vyslechne nějaké obvinění, ale v tuto chvíli je vyšetřován na svobodě. Jediné, co se mu tímto krokem opravdu povedlo, je získat si pozornost médií. BMW se s ním již odmítá bavit, protože už v prvopočátku mu nabídlo opravu, kterou ovšem odmítl.

 

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV