Reklama
Archiv - Zprávy

Halloweenský kostým ve stylu filmu Mad Max i s funkčním autem

U nás oslavy Halloweenu nejsou moc zažité, ale v Americe si ho umějí opravdu užít. Do kostýmů se převléká každý a často se nechává inspirovat světem Hollywoodu.
Zdroj: Mad Max kostým

Nejvíce si noční koledování užívají samozřejmě děti. A protože vyniknout v té spoustě kostýmů a vybojovat si tak co nejvíce sladkostí není snadné, rodiče se často v přípravě kostýmů činí. Dvojice umělců a hlavně rodičů Cory a Jeremy Newton-Smith se opravdu překonala, když děti oblékla do dokonalých replik kostýmů z filmového trháku Mad Max. Součástí kostýmu je také model jednoho ze skvělých aut, které se ve filmu představilo.

Zdroj: Mad Max kostým

A právě tenhle model auta je plně pojízdný a ovládá se přes jednoduchou aplikaci v mobilním telefonu. Auto samozřejmě také svítí a nechybí mu filmová dávka zvukových efektů. Celý tento do detailu vyladěný kostým má ještě také jiný účel. Krom cukroví chtějí také vybrat dost peněz pro nadaci, která se stará o to, aby děti měly zdravější život. Tak snad se jim to podaří. U nás jednoznačně zabodovali.

Reklama
Zdroj: Mad Max kostým

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV