Reklama
Archiv - Zprávy

Frajírka s cigaretou zchladila obsluha benzínky hasičákem

Existují místa, kde se opravdu nehodí, abyste si zapálili cigaretu. Ať už z důvodu společenského vychování, platných zákonů nebo bezpečnosti. Pokud byste však někde kouřit opravdu neměli, je to čerpací stanice.
Zdroj: Live Leak

Danou skutečnost si samozřejmě lépe než kdo jiný uvědomují pracovníci čerpacích stanic. Výpary z benzínu jsou totiž extrémně hořlavé a nedej bože, aby některému ze zákazníků s cigaretou v ruce odpadl žhavý nedopalek. Nemusí se stát nic a většinou se také nic nestane, stejně tak se však z celé situace se může stát hořící peklo, ze kterého není úniku.

Jenomže existují závisláci, kteří si i přes podobné riziko prostě musí zapálit. A když jim uvědomělá obsluha stanice přijde sdělit, že zde kouřit opravdu nesmějí, bezohledně ji ignorují. Stejný incident se stal i minulý týden na benzínce v Bulharsku. Z Opelu Astra TwinTop zde vystoupil mladík, který se už od pohledu cítil jako pán světa a okamžitě se jal své benzínkové cigarety. Tentokrát ale narazil.

Pořádně mu vyprášil kožich

Celé situaci totiž přihlížel i zaměstnanec, který si podobné riziko rozhodně nehodlal vzít na svědomí. A tak se rozhodl, že to vyřeší. Když drzý mladík na jeho výzvy nedbal, rozhodl se přitvrdit. I malé dítě ví, že na oheň nejlépe platí práškový hasičák, který veškeré hoření okamžitě udusí. Muž proto neváhal, hasicí přístroj vytáhl a celého mladíka i s cigaretou přes otevřené dveře Opelu epickým způsobem zprášil...

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV