Reklama
Archiv - Zprávy

Fotky nového Mercedesu CLS unikly a budí vášně

Den před světovou premiérou jsme svědky dalšího úniku. Tentokrát je na pořadu zbrusu nová generace Mercedesu CLS. Současný model už na nástupce čekal jako na smilování, ale je právě toto správná cesta?
Zdroj: Motoring

Elegantní čtyřdveřové kupé od Mercedesu bylo již od počátku existence červeným hadrem pro všechny kritiky. Šlo totiž o značně kontroverzní auto, které se líbilo jen části zákazníků. Druhá generace vášně zdánlivě uklidnila, zvláště v AMG paketu a na pořádných kolech jde i dnes o pořádný kus auta, za kterým je snadné se nevědomky otočit. Pokud se budeme bavit o modernizované verzi, platí to dvojnásob. Jenže teď je zděšený pokřik zase zpátky.

S kritikou nepospíchejme

Uniklé fotografie nového CLS nejsou na světě ani pět hodin a už se množí názory, že tohle auto vážně není hezké. Obzvláště silnou palbu kritiky schytávají přední a zadní světla a mnohým hlasům prý připomíná první generaci po faceliftu, která dostala pouze hezčí interiér. To si ovšem zrovna nemyslíme.

Nový Mercedes CLS ještě nikdo kromě několika vyvolených naživo neviděl, a i přesto, že z fotografií nepůsobí kdovíjak agresivně (spíše trochu unyle), může být realita hodně jiná. A i kdyby nové CLS bylo tak trochu zvláštní, není to vlastně ve výsledku už od počátku jeho cílem? Vždyť je určeno lidem, kteří nežádají jen pohodlí, ale také trochu noblesy a jistou dávku avantgardy. A ukažte nám jiné luxusní auto této kategorie, které působí o tolik jinak než všechna ostatní.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV