Reklama
Archiv - Zprávy

Ford Mustang, BMW R a Volvo XC60. Pusťte si nový Autosalon

Na co se můžete těšit v aktuálním vydání motoristického pořadu Autosalon? Dostanete další skvělý tip na rodinný výlet, čeká nás nové kolo soutěže o zájezd za 100 tisíc a nechybí ani několik testů velmi zajímavých novinek.
Zdroj: FORD

Tento týden jsme s překvapením zjistili, že ne každý mladý Američan zná pojem "pony car". Přitom jeden z hlavních představitelů této kategorie, Ford Mustang, je v USA známější než leckterá celebrita. Tak amíkům ukážeme, jak z otevřeného stangu udělat 730koňový muscle car, co dá stovku pod tři sekundy a zastaví se až na 330 km/h!

Coming out experta Sršně: „Meju se jednou za týden, proto kolem mě lítá hejno much.“ S tím se pokusí naše produkce něco udělat, hlavně mu ale nachystáme retro helmu, motorkářské džíny a tričko, protože chceme, aby zhodnotil moderní retrobike BMW R Ninet Racer. Kromě ABS by neměl mít žádnou elektroniku - i to samozřejmě důkladně prověříme!

Z experta Radka se stal odborník na značku Mazda. Málokterý z jeho kolegů novinářů vyzkoušel všechny její novinky za posledních pět let. Nezklamalo ho kombi řady 6, crossover CX-3 ani roadster MX-5, a to jak s plátěnou střechou, tak i jako verze RF. Posledním kouskem do skládačky je nová CX-5. Bude se k ní hodit zážehový dvoulitr?

Správný chlap nechodí na mateřskou, ač je to dnes populární, neutíká před problémy, i když jejich řešení hodně bolí, a nevymlouvá se ženě, přátelům, dětem, že toho má moc. Na rodinu si musí udělat čas aspoň jeden den o víkendu, hodit se mu pak bude tip na motoristický výlet. Aneb obří krokodýly mají i jinde než v Africe...   

„Nepotřebuješ katanu, abys někoho zabil, bohatě stačí kuchyňský nůž.“ Takto Pepa glosoval snahu výrobců SUV udělat z nich prkenné sporťáky. Druhá generace Volva XC60 jde totiž spíš cestou komfortu a luxusu. Místo karbonu ušlechtilé dřevo, místo osmi válců pouhé čtyři, ale i ty umí v nejsilnější specifikaci D5 Drive-E pořádně zabrat! 

Ovládat víc jak šestimetrovou dodávku je díky jízdním asistentům mnohdy snažší, než jezdit s malým autem. Když ale záleží na každé sekundě a soutěží se o zájezd za sto tisíc od cestovní kanceláře Fischer, může být jízda s Volkswagenem Crafter adrenalin! Jak zvládnou ženy z řad našich divaček práci profesionálních řidičů?

Pusťte si nový díl Autosalonu právě teď!

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV