Reklama
Archiv - Zprávy

Extrémní Toyotu s motorem z Ferrari rozbili při prvním záběru

Už jste někdy viděli Ferrari 458 Italia jako doprovodné kamera auto? Na tomhle projektu je prostě všechno extrémní. Stejně jako průběh natáčení, kdy řidič upravené Toyoty nezvládl hned první zatáčku, auto málem převrátil a poškodil přední nápravu.
Zdroj: Donut Media

Projekt Toyoty GT86 s osmiválcem z Ferrari 458 zná asi každý, kdo se jen trochu zajímá o svět driftování nebo tuningu. Stojí za ním profesionální drifter Ryan Tuerck a rozhodně nejde jen o samotný motor, přestože ten je díky svému fantastickému zvuku, výkonu a celkové exkluzivitě hlavní hvězdou. Celé auto bylo téměř do šroubku rozebráno, karoserie získala ochranný rám a množství výztuh pro větší tuhost, do kufru zamířil velký chladič a proudění vzduchu pomáhá množství karbonových dílů. Přepracovaný podvozek pro drifty je pak samozřejmostí.

Se svým výtvorem nyní Tuerck zamířil na klikaté silnice Portlandu, kde mělo vzniknout působivé video za doprovodu Ferrari 458 s kamerou na kapotě. A také vzniklo, jen trochu jiné, než bylo původně v plánu. Je ale smypatické, že se k nečekané nehodě v první zatáčce všichni postavili čelem a rozhodli se nic neschovávat. Naopak, právě díky tomu má výsledné video ten správný šmrnc! Navíc se auto povedlo opravit a zběsilá rudá show tak mohla pokračovat...

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV