Reklama
Archiv - Zprávy

Epický souboj drifterských legend. Král v Lamborghini proti šílenci v Nissanu GT-R

Vyhraje Lamborghini Murcielago patřící samotnému zakladateli profesionálních závodů v driftování, anebo Nissan GT-R s astronomickým výkonem 1 400 koní, na jehož palubě sedí šílenec známý pod přezdívkou Baggsy?! Ať už výsledek souboje dopadne, či nedopadne podle vašich představ, o skvělou podívanou nepřijdete
Zdroj: Monster Energy

Děj pětiminutového videa se odehrává v industriální zóně kdesi v jižní Anglii, ve které není nouze jak o krásné exteriéry, tak hlavně o úzká místa, v nichž se dočkáme velmi vypjatých momentů. Roztrhaná záď Nissanu GT-R již okolo třetí minuty hovoří za vše. Nouze o těsné průjezdy tedy nebude a velmi prašné prostředí britského přístavu drifterům nejen ztěžuje podmínky, ale hlavně činí celý souboj ještě atraktivnějším.

Poselství daného závodu je navíc hned úvodem zmíněno jasně. „Udělejte co nejvíce hluku, kouře a jezděte tak moc bokem, jak to jen půjde! Chci férový battle, chlapci!“ říká rozhodčí.

Jen pro ty nejlepší

My jen dodáme, že aktéři videa ještě dále uvádějí podmínky, s nimiž se při natáčení snímku museli potýkat. Saito zmiňuje déšť, který je zaskočil hned v prvním dni celé akce. Baigioni k tomu dodává, že řídit 1400koňové GT-R bylo stejné, jako se prát s člunem závodní kategorie top-fuel. „Když přidáte plyn, zatlačí vás auto do sedadla tak silně, že jediné, co uvidíte, je nebe. Měl jsem doslova pocit, že se to auto postaví na zadní,“ popisuje Baggsy.

V celém videu ale nakonec nebudou driftovat jen dvě auta. I když, to už vám prozrazujeme moc. Mrkněte se raději sami, málokteré video má takové koule!

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV