Reklama
Archiv - Zprávy

Drsný zvenku, luxusní uvnitř. Stylový expediční Defender

Land Rover Defender už se sice nevyrábí a nové generace se dočkáme až za nějaký čas, pořád je to však vyhledávaný cíl úpravců a milovníků značky obecně. Z původně jednoduchého pracovního nástroje se postupně stala podobná terénní stylovka jako Mercedes-Benz třídy G.
Zdroj: Startech

Drsné charisma a nezpochybnitelné terénní schopnosti Land Roveru Defenderu přitahují úpravce poměrně často. Jen v poslední době jsme vám ukazovali třeba krásný černý kus s osmiválcem z Corvette, neohroženou expediční úpravu s názvem Viper nebo speciální Spectre Edition inspirovanou posledním filmem s Jamesem Bondem, kde Defendery sloužily jako auta záporáků. A i tentokrát tu máme neméně působivý projekt.

Černý lak zvenku, drahá kůže uvnitř

Léty prověřený koncept drahých verzí Mercedesů třídy G funguje spolehlivě, a tak se úpravce Startech vydal právě touto cestou, která kombinuje luxus na palubě s drsňáckým vzhledem. Kromě sady přídavných světel při pohledu zvenku zaujme zejména poněkud přehnaný šnorchl pro brodění hluboké vody, který naznačuje, že půjde o ideálního parťáka pro bohaté rybáře. Ti při nahazování ocení také otevřenou střechu s kůží potaženým rámem.

Při pohledu dovnitř se však offroadová výbava zdá být spíš na efekt, tento interiér totiž od bahnité vody rozhodně sušit nechcete. Už kvůli drahému audio systému v zadní části auta. Prakticky celý interiér pokrývá kůže ve dvou různých barvách, kterou doplňuje leštěný kov a efektní dřevěná podlážka. Nechybí ani Alcantara nebo sportovní volant.

Když tedy tento Defender označujeme za expediční, myslíme tím samozřejmě hlavně expedice do městských bulvárů, jejichž cílem nejspíš bude především lov krásných dívek. Tak příště si snad spravíme chuť nějakým opravdovým offroadem...

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV