Reklama
Archiv - Zprávy

Dobrodružná soutěž o Škodu Yeti za tři čtvrtě milionu!

A je tu další soutěž Autosalonu o nové auto! Loni jsme soutěžili na okruhu, letos přesuneme naši pozornost do terénu. Nová soutěž pořadu Autosalon má tentokrát nádech dobrodružné expedice!
Zdroj: Škoda Auto

Do soutěže o Škodu Yeti v hodnotě přibližně 700 tisíc korun se můžete přihlásit jednoduše jedním ze dvou způsobů: přes kód SMS, nebo přes registrační formulář zde na webu. Každý týden budou vybráni 3 výherci, kteří mohou hrát o novou Škodu Yeti. Nebude to ale jednoduché!

Jak hrát a vyhrát

První, co musí potenciální výherce udělat, je vybrat si parťáka. Třeba sourozence, manželku či manžela, kamaráda. Jeho pomoc v roli plánovače a navigátora bude nezbytná a velmi důležitá, vybírejte proto pečlivě.

 

  1. Soutěžíci budou převezeni na zcela neznámé místo uprostřed lesů.
  2. Na ploše zhruba 700 metrů čtverečních je v těžkém terénu rozmístěno 10 průjezdních bodů.
  3. Spolujezdec, kterého si soutěžící vybral, má 10 minut na to, aby pěšky prošel terén, našel co nejvíce bodů (zřetelně označených), zaznamenal si je do svých poznámek a naplánoval, jak je společně projedou.
  4. Po 10 minutách se vrací k autu s řidičem a společně vyrážejí na trať. Cíl: autem najít a zdolat všech 10 průjezdných bodů.
  5. Vymezený čas je 10 minut! Po 10 minutách se musí posádky s auty vrátit zpátky na start i za cenu, že všechny body neprojely. Za každý neprojetý bod je jim přičteno penále 2 minuty.
  6. Vítězí posádka, která projede trasu všech 10 průjezdných bodů za nejlepší čas.

 

Pozor na překážky a omezení, cestu je nutné dobře naplánovat. Některé průjezdné body jsou přístupné jen jednou cestou a z druhé strany se k nim auto prostě nedostane. Za poškození auta v terénu je okamžitá diskvalifikace, takže se to ani nevyplatí zkoušet.

V případě zapadnutí si soutěžící mohou vyžádat pomoc Terénní První pomoci, která je přijede vyprostit. Cenou za pomoc je ovšem přičtení 5 minut k výslednému času.

Co vás čeká na trati

S posádkou jede na zadních sedadlech rozhodčí, který má právo ukončit případnou nebezpečnou jízdu a okamžitě posádku vyřadit ze soutěže. Zároveň hlídá správnost projetí, celkový čas a počítá průjezdné body. V rámci jízdy čekají na účastníky i některé povinné úkoly, například při jízdě z kopce správně využít terénní asistenty ve výbavě vozu.

Soutěž je maximálně podobná skutečným offroadovým závodům a expedicím, kdy se řidič pohybuje s autem v neznámém prostředí a záleží jen na jeho schopnostech, jak trať zvládne. Soutěžící nicméně před jízdou dostanou krátkou školu jízdy v terénu na teréním polygonu.

V každém díle je zároveň odhaleno několik pomocných rad, jak správně s autem v terénu jezdit a jak co nejlépe zdolat trať. Vytyčenou trať jsou naši experti schopni i bez větší přípravy projet v čase kolem 4 minut a 30 sekund. Čas 10 minut je tedy rozhodně dostatečný.

Jak se přihlásit

Myslíte, že právě vy na tuto výzvu máte? Můžete se hned registrovat a opravdu to zkusit!

Zašlete registrační SMS na telefonní číslo 906 02 10 ve tvaru „YETI“. Registrační SMS je třeba zaslat v uvedeném tvaru, jinak není platná a není možné zařadit tuto SMS do Soutěže. Dále mohou přihlášení uživatelé našich stránek využít registrační formulář k soutěži zde na webu.

Více podrobností o výhrách, mechanismu výběru výherců a prostě všem kolem soutěže najdete v herním řádu uloženém zde.

Tak hodně štěstí!

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV