Reklama
Archiv - Zprávy

Demonstranti v Hamburku zapálili parkoviště plné Porsche

Skupinka agresivních demonstrantů na protest proti tomu, že se někteří mají lépe než jiní, zapálila asi desítku nových i ojetých Porsche. Nejsme si jistí, že díky tomu na světě bude lépe, škoda jde každopádně do desítek milionů.
Zdroj: Ruptly TV

V Hamburku právě probíhá summit představitelů 20 nejvyspělejších zemí, což s sebou samozřejmě do města a jeho okolí přineslo velké protesty. Někteří hloupými protesty poněkud nešťastně vyjadřují svůj nesouhlas s politikou, bohatstvím některých a se současným stavem ve společnosti. Podle policie se nakonec jedna skupinka těchto demonstrantů rozhodla, že jim vadí hamburská pobočka Porsche. Logiku v tom asi raději nehledejme…

Svůj protest se tato skupina lidí rozhodla vyjádřit tak, že dealerství prostě zapálila. Stalo se tak nad ránem, a i když k požáru rychle vyjeli profesionální i dobrovolní hasiči, zhruba desítka aut takřka lehla popelem a dalších několik bylo požárem poničeno. Jde jak o vozidla úplně nová, tak o ojetá, která zde čekala na své majitele. Předběžná škoda přesáhla jeden milion eur, tedy asi 26 milionů korun.

Policie v tuto chvíli po útočnících usilovně pátrá. Dopomoci k jejich dopadení by měly jak kamerové záznamy, tak svědci, kteří si jich všimli na útěku. Hrozí jim vězení a úhrada škody, ale upřímně si bohužel nemyslíme, že parta takových bezmozků, která je toto schopna udělat, vůbec někdy bude mít na zaplacení. Smutná doba…

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV