Reklama
Archiv - Zprávy

Další stávka taxikářů proběhne už příští týden

Sdružení českých taxikářů, které stojí i za předešlými stávkami, oznámilo, že chystá další masivní protest proti aplikaci Uber. Ten by měl proběhnout nejspíše za týden. Konkrétní detaily sdružení ale tají.
Zdroj: Wikimedia common

Podle zatím dostupných informací by měl velký protest proběhnout 15. listopadu, kdy sdružení vyzvalo taxikáře k brzkému rannímu setkání na pražském Strahově. Až teprve zde se mají řidiči taxi dohodnout, jak co nejlépe zablokovat dopravu a potrápit Pražany. Už po předchozím protestu totiž zástupce sdružení řekl, že taxikáři při dalších protestech mají v plánu zablokovat některé pražské ulice. Jen tak prý magistrátu dají jasně najevo, že aplikace Uber je pro ně nepřijatelná.

Ano, stále jde o Uber. Lidé ho totiž stále využívají víc a víc, a dokonce už i zástupci města Brna, kde byl původně zakázán, ho povolili jako zcela legální formu přepravy osob. Pražským taxikářům vadí fakt, že magistrát i jen přemýšlí o tom, že by se k Uberu postavil stejně. Stejně jako v případě posledních protestů jen doufáme, že jak policie, tak úředníci se k této vyhrocené situaci postaví čelem a budou jednat. My, kteří se jen potřebujeme ráno dostat do práce nebo k lékaři, opravdu nechceme být rukojmí těch, kteří odmítají přijmout fakt, že doba jde kupředu a divoká 90.léta jsou dávno pryč.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV