Reklama
Archiv - Zprávy

Chuck Norris natočil reklamu pro Fiat! Překoná Van Damma?

Nikdy bychom nečekali, že se tváří italského Fiatu někdy stane slavný hrdina akčních filmů Chuck Norris. Obzvlášť, když jde o dodávky. A je to tady! Překoná nesmrtelný Chuck slavný kousek Volva a Jean-Claude Van Damma?
Zdroj: Fiat

Ačkoliv Chuck Norris nikdy nehrál v nějakém super úspěšném filmu nebo seriálu, stal se legendou. Ve svých rolích je často nesmrtelný, extrémně čestný a vždy odrazí jakýkoliv útok. Legendární jsou dnes už i vtipy o tomto slavném herci. Jsou jich tisíce a většinu z nich najdete na této adrese. Nás hodně pobavil ten, který říká, že světlo je sice o něco rychlejší než Chuck Norris, ale bojí se vyhrát. :)

Pořádná akce

Ale fóry stranou. Slavný herec navázal spolupráci s italskou značkou Fiat a bude jí tak propagovat některé modely. My vám dnes ukážeme zbrusu novou reklamu, kde Chuck předvádí, čeho všeho je schopna modelová řada Ducato. A vypadá to, že Italové vyrobili něco mezi dodávkou, raketou a závodním speciálem.

Chuck totiž s dodávkou driftuje, zkouší, jak by mu šla rallye, odráží jeden raketový útok za druhým a do toho všeho vypadá až nebezpečně klidně. Ano, je to celé extrémně přitažené za vlasy a možná někdo bude tvrdit, že i hloupé. Ale podle nás Fiat prostě jen navázal na béčkové akční filmy a právě na ty legendární vtipy, a podle toho natočil i reklamu. Podle nás se povedlo, protože se už nějakou dobu nemluví o ničem jiném než o průletu rakety skrz Fiat. :)

 

Co na to Jean-Claude?

Otázkou tak zatím zůstává, jestli Norris pokoří dokonalou reklamu, kterou pro Volvo před pár lety natočil jeho akční konkurent Jean-Claude Van Damme. Ta už totiž má jen na YouTube skoro 90 milionů zhlédnutí a v reklamních příručkách se stala legendou. Která z reklam je podle vás povedenější?

 

A na tomto videu se jako bonus můžete podívat na to, jak se sám Chuck bavil nad vtipy, které kolem něj kolují.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV