Reklama
Archiv - Zprávy

Chiron, tank i legendární Lancia. Clarkson láká na druhou sérii The Grand Tour

Druhá série autařské show The Grand Tour má slibně nakročeno ke svému začátku. Amazon však zatím nemůže potvrdit, kdy konkrétně ji vypustí do světa. Problémem je totiž stále nemohoucí Hammond.
Zdroj: The Grand Tour

Amazon a show The Grand Tour se poslední dobou skloňuje hlavně ve spojitosti s vážnou nehodou Richarda Hammonda. Ta se stala při natáčení jedné z epizod, což samo o sobě představuje problém. Navíc je Richard po havárii o berlích a řídit rozhodně nemůže. Už jsme vám říkali o tom, že to pro show znamená velké problémy, které se vší silou snaží hasit zbylí moderátoři, tedy Jeremy Carkson a James May.

A zjevně se jim to tak nějak daří, protože Amazon do světa vypustil upoutávku na druhou sérii. Nicméně k ní rychle vydal prohlášení, že zatím není schopen říct, kdy se jí fanoušci dočkají. Podle všeho se jistě dočkáme nejpozději do konce tohoto roku, ale původní plány, které mluvily o termínu kolem října, jsou v tuto chvíli asi pasé.

Superauta i detaily z nehody

Abychom ale nesmutnili a věděli, že se opravdu máme na co těšit, dal nám Amazon ukázku toho, co vše se v druhé sérii show bude odehrávat. Video je sice krátké, ale hodně výmluvné. Uvidíme Bugatti Chiron, kterému pořádně zatopí Jeremy Clarskon, bavit se budeme u scén s obrněným tankem, obdivovat budeme moci fantastické legendy v podání Lancie 037 a Jaguaru XJ, ale uvidíme i reportáž ze závodu, při kterém Hammond havaroval.

K tomu všemu bude slavná trojice cestovat po celém světě, bavit nás břitkým britským humorem a dělat jeden „průšvih“ za druhým. Zákulisní šeptanda navíc mluví o jednom speciálním dílu, který by se měl věnovat právě Hammondovi a jeho nehodě. Ačkoliv sám Richard společně se šéfem automobilky Rimac jedno společné video natočili, prý existuje řada záběrů, které zatím nikdo neviděl.

Tak uvidíme, čeho se dočkáme. My jen doufáme, že to bude brzy. :)

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV