Reklama
Archiv - Zprávy

Červené Subaru z Baby Drivera je na prodej. Cena rychle roste

Na aukčním serveru eBay se objevilo auto, které si zahrálo hlavní roli v sympatickém akčním filmu Baby Driver. Nejde přitom o žádnou filmařskou atrapu, ale o plně funkční vůz, který navíc dostal řadu úprav.
Zdroj: Columbia Pictures

Pro natáčení filmu Baby Driver měli tvůrci k dispozici celkem pět totožných Subaru WRX, z nichž se premiéry dožily tři kusy. Aktuálně prodávané auto z roku 2006 bylo původně šedé, červený lak ale není zdaleka jedinou úpravou. Společnost DBW Motorsport z něj totiž udělala zadokolku, vylepšila zadní diferenciál a čtyřválcovému boxeru o objemu 2,5 litru navíc přidala turbo z modelu STI.

Ojetina s duší

Auto má najeto celých 158 tisíc mil, tedy přes 250 tisíc kilometrů. Z natáčení si navíc odneslo pár šrámů, celkově je ale údajně ve velmi dobrém stavu. Jde tedy o zajímavou příležitost, jak si koupit auto se slavnou filmovou historií a zajímavou technikou, které je ale zároveň pořád skutečným autem pro opravdové ježdění a nikoliv jen výstavní atrapou. Něco takového by nám v garáži rozhodně dělalo radost!

Problémem je ovšem cena. Zatímco v neděli se pohybovala kolem 20 tisíc dolarů, další desítky příhozů ji během pondělí vynesly až na 48 tisíc dolarů v době psaní tohoto článku, což je přes milion korun. A vůbec nepochybujeme o tom, že poroste ještě dál. Tak uvidíme, kde se zastaví - inzerát můžete sledovat přímo na eBay.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV