Reklama
Archiv - Zprávy

Bizár týdne. Palubní počítač ruské dodávky umí spustit tetris

Rusko není jen země, Rusko je prostě styl života. A tak ačkoliv by nás fakt, že po složitém postupu si na palubním počítači obyčejné ruské dodávky můžete zahrát slavný tetris, neměl vůbec překvapit, s upřímným smíchem to překvapení přiznáváme.
Zdroj: Top Video Channel

Je jasné, že i ten nejobyčejnější palubní počítač musí zvládnout zobrazit celkem dost věcí. Nejčastěji jde o ujeté kilometry, někdy i čas nebo stav nádrže. Když ale vyrábíte ruská auta a víte, že nejoblíbenější ruskou hrou je tetris, pak se vám tohle spojení logicky nabídne samo. Tedy, nám by se nic takového asi samo nenabídlo, ale jak říkáme, Rusko je prostě životní styl.

Máte-li v plánu vyzkoušet celkem složitý postup k získání hry v palubním počítači, musíte si sehnat ruskou dodávku GAZ GAZelle Next. To je ale jen první krok. Ten další, věřte nebo ne, je mnohem složitější než koupě tohoto čistě ruského vozu.

Aby vám hra na počítači naskočila, musíte nejprve zapnout zapalování, pak nastartovat, třikrát bliknout doprava a dvakrát bliknout dálkovými světly. Ještě nekončíme, teď dávejte dobrý pozor. Poté je potřeba pětkrát sešlápnout spojku, vytočit otáčky motoru na 3 000, ale zároveň s tím také stisknout levý ovladač na palubním počítači. Tohle všechno sice zní jako plánování odpálení jaderné hlavice, ale když vše uděláte podle návodu, opravdu se vám spustí tetris, který je možné ovládat pomocí čudlíků pod budíky. K tomu asi raději nebudeme vůbec nic dodávat… :D

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV