Reklama
Archiv - Zprávy

Barevná terénní střela. Carlex Design si pohrál s Toyotou Hilux

Polský úpravce Carlex Design se sice většinou specializuje jen na automobilové interiéry, ale jejich poslední projekt ukazuje, že své pole působnosti umí rozšířit. Vrhli se totiž na terénní pickup od Toyoty a výsledek vůbec není špatný!
Zdroj: Carlex Design

Barvy konečně vládnou světu, a to i v oblastech, které byly dosud vyhrazeny leda tak pro zelenou, hnědou a černou. O čem mluvíme? O tom, že terénní pickupy bývají většinou v podobně nudných barvách. Polští Carlex Design ale vsadili při úpravě pickupu od Toyoty hlavně na veselejší barevné tóny. Výsledek jejich počínání dostal jméno Toyota Hilux Hilly a i kvůli jeho úpravě Carlex rovnou založil novou divizi s názvem Pickup Design. Právě v úpravách pickupů hodlají prý rozhodně pokračovat.

Dvě barevné verze

Co se Hilly týče, úpravce dá vzniknout jen několika málo kusům. Ty budou rozděleny do dvou designových skupin, které se ale budou lišit jen barevně. Jinak budou mít všechna jimi upravená auta hodně rozšířené blatníky, nové spoilery, LED světla i přídavnou LED světelnou rampu. Autu byl ale také řádně zvýšen podvozek a přidána malá, ale pevná kola, která jsou obuta do offroadových pneumatik. Zásahem tunerů prošel samozřejmě také interiér, který je nově čalouněn jemnou černou kůží s červenými detaily na dveřích a volantu.

Už máte zálusk na nového parťáka pro blížící se zimu? Nebude to levné, a navíc si musíte pospíšit. Carlex Design tvrdí, že zájem o takto upravenou Toyotu je velký. Možná i proto stanovil cenu auta i s úpravami na 176 400 zlotých, tedy asi 1 058 000 Kč. Kupovat můžete ale i v eurech, kde je cena samozřejmě trošku vyšší. Konkrétně 44 100 eur, tedy asi 1 150 000 Kč.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV